MAT spectrum

MAT - DOLBY digital surround EX

A   B   C   D   E   F   G   H   CH   I   J   K   L   M   N   O   P   R   S   T   U   V   W   X   Y   Z   číslo  
DVD BR
zpět

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí

Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

USA   |   2002   |   142 minut   |   Sci-fi, Fantastický, Dobrodružný

Sága pokračuje, připravte se na útok klonů! Anakin Skywalker, nevinný chlapec a hrdina Epizody I mezitím dospěl, a tak se může oženit s královnou Amidalou, která je už senátorkou. Její život je ale ohrožen a z Anakina se stává jiná bytost. A nebezpečné klony jsou v pohotovosti!

Star Wars: Epizoda II - Klony útočí
DVD
nosič č.1170
půjčovné 15 Kč
volný


Více o filmu:
ČSFDIMDB

George Lucas přirovnává tři "nové" epizody kosmické ságy Star Wars (Hvězdné války) k sestupné spirále, jež bude nabírat stále temnějších a chmurnějších odstínů a jež dodatečně (čtvrt století po uvedení Epizody IV) vysvětlí, proč se z "nevinného" chlapce Anakina Skywalkera stal největší padouch v galaxii Darth Vader.

Snímek Star Wars: Epizoda II - Klony útočí, stylizovaný jako nejromantičtější část série, se odehrává deset let po událostech obsažených ve Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba.

Separatistické snahy protirepublikových spiklenců, vedených někdejším Mistrem Jedi hrabětem Dooku, nezadržitelně směřují k osudné válce klonů, naplánované tajemným Darthem Sidiousem.

Nová sci-fi fantazie, natočená digitální kamerou, propojuje dva žánrově odlišné příběhy, jež odkazují na klasické hollywoodské žánry čtyřicátých let, zasazené ovšem do "futuristických" kulis, na film "noir" a na velkou love story. Zatímco v "detektivní" části Mistr Jedi Obi-Wan Kenobi pátrá po námezdním lovci Jango Fettovi a přitom odhalí tajemství klonové armády, řádu Jedi zaslíbený Anakin Skywalker vzplane "zakázanou" láskou k někdejší královně Padmé Amidale. Mladík, zaslepený bolestí a hněvem po smrti matky, také poprvé propadne temným svodům Síly…

Vizuálně je snímek impozantní podívanou: s pomocí více než dvou tisíců speciálních efektů Lucas vytvořil barvité světy, jež připomínají digitálně upravenou romantickou architekturu Benátek (Naboo), ale odkazují také na futuristické nebetyčné mrakodrapy ve filmech Blade Runner nebo Pátý element (Coruscant), na sterilní svět klasických sci-fi a la 2001: Vesmírná odysea (Kamino) anebo na Chaplinovu Moderní dobu (montážní linka plná mechanických paží na Geonosis).

Vrcholem filmu je bitva naklonovaných vojáků a separatistických droidů, do níž se zapojí i rytířové a rytířky Jedi (včetně starého Mistra Yody!).

Značně ironickým vývojem prošla fanoušky Star Wars nenáviděná figurka Jar Jar Binkse, jehož iritující užvaněná prostoduchost získává své "opodstatnění"…

Hrají: Ewan McGregor, Natalie Portman, Hayden Christensen, Christopher Lee, Samuel L. Jackson, Frank Oz, Ian McDiarmid, Pernilla August, Temuera Morrison

Režie: George Lucas

Zvuk: anglický 5.1 EX, francouzský 2.0, španělský 2.0

Titulky: anglické titulky, české titulky, hebrejské titulky, chorvatské titulky, islandské titulky, maďarské titulky, polské titulky, portugalské titulky, řecké titulky, turecké titulky

Formát obrazu: 1:2,35


MAT aktualityREZERVACE VSTUPENEK
Rezervace vstupenek jsou možné pouze online přes internet, a to pouze pro držitele věrnostních slevových karet.
Telefonické rezervace
nejsou možné.
Online prodej zůstává beze změn. Děkujeme za pochopení.
Postup při online rezervaci najdete na této stránce vpravo.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
REZERVACE RESTAURACE
Zde ve sloupečku OBSAZENÉ TERMÍNY najdete nyní informace o datech, kdy má některá z našich restaurací zadáno pro uzavřenou společnost.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
PŮJČOVNA DVD A BD:
Přehled půjčovného ZDE

KOMEDIE ZA POLOVINU
Ve dnech 3. - 9. 4.
si můžete všechny komedie
na DVD či Blu-ray discích
půjčovat za poloviční cenu.
DVD starší tituly 20 Kč
Blu-ray starší tituly: 25 Kč

SLEVA SE NEVZTAHUJE
NA NOVINKOVÉ TITULY.
Zde je odkaz na kompletní nabídku zlevněných titulů v akci.

Dále jsme TRVALE ZLEVNILI prvních 2 000 DVD
na cenu 15 Kč, tedy filmy evidenčních čísel 1 - 2000.

Ve dnech 10. - 16. 4. budou
ve slevě historické a životopisné filmy.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
OTEVÍRACÍ DOBA

RESTAURACE (suterén)
po-pá 9.00 – 0.00
so-ne 14.00 – 0.00

KAVÁRNA A PŮJČOVNA DVD
po-pá 10.30 – 21.30
so-ne ZAVŘENO

POKLADNA KINA
po-pá 16.00 – 21.00
so-ne 14.00 – 21.00
Na odpolední dětská a zlevněná představení je pokladna otevřena
30 minut před začátkem.
bonusy
Newsletter